دو نوجوان در خاش غرق شدند

سرهنگ احمد ثمره حسینی در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته در پی مراجعه حضوری فردی به هویت مشخص به پاسگاه انتظامی گوهر کوه مبنی بر غرق شدن ۲ پسر وی در یکی از اسخرهای های کشاورزی شرکت کشت و صنعت گوهر کوه، بلافاصله مأموران پاسگاه گوهر کوه خاش به محل اعزام شدند.

سرهنگ احمد ثمره حسینی در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته در پی مراجعه حضوری فردی به هویت مشخص به پاسگاه انتظامی «گوهر کوه» مبنی بر غرق شدن ۲ پسر وی در یکی از اسخرهای های کشاورزی شرکت کشت و صنعت «گوهر کوه»، بلافاصله مأموران پاسگاه گوهر کوه خاش به محل اعزام شدند.

دو نوجوان در خاش غرق شدند

فرمانده انتظامی شهرستان خاش از غرق شدن۲ نوجوان در استخر یکی از روستاهای این شهرستان به علت نداشتن مهارت شنا کردن خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ احمد ثمره حسینی در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته در پی مراجعه حضوری فردی به هویت مشخص به پاسگاه انتظامی «گوهر کوه» مبنی بر غرق شدن ۲ پسر وی در یکی از اسخرهای های کشاورزی شرکت کشت و صنعت «گوهر کوه»، بلافاصله مأموران پاسگاه گوهر کوه خاش به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در این حادثه ۲ نوجوان ۱۸ و ۱۶ ساله هنگام شنا در استخر آب غرق شدند، افزود: بنا به نظر کارشناسان علت وقوع این حادثه، عمیق بودن استخر و عدم مهارت لازم برای شنا کردن اعلام‌ شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش در خاتمه از خانواده ها و شهروندان خواست از شنا کردن در استخرهای آب کشاورزی و غیرمجاز خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.