واژگون شدن پژو ۲۰۶ پس از تصادف با دنا

خودروی پژو ۲۰۶ با دو سرنشین پس از تصادف با خودروی دنا واژگون شد.

خبرگزاری تسنیم: ساعت 17:25 روز گذشته با تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اعلام خبر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 102 را به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید حکیم به سمت شرق، قبل از بلوار اباذر اعزام کرد.

سید حبیب‌الله سجادی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: دو دستگاه خودروی سواری پژو 206 و دنا، حین حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید حکیم ناگهان با یکدیگر برخورد کرده که خودروی پژو 206 از مسیر اصلی منحرف و بر روی سقف واژگون شد.

وی با اعلام اینکه هر دو سرنشین خودروی پژو 206 (دو زن 27 و 31 ساله)، دچار آسیب‌دیدگی جزئی شده بودند، افزود: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه و قطع برق خودرو، از نشت بنزین آن جلوگیری کردند و پس از قراردادن خودروی واژگون شده به حالت اولیه با استفاده از جرثقیل، این وسیله‌نقلیه به پارکینگ راهنمایی و رانندگی انتقال یافت.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت این حادثه توسط پلیس راهور در دست بررسی است.

واژگون شدن پژو ۲۰۶ پس از تصادف با دناواژگون شدن پژو ۲۰۶ پس از تصادف با دناواژگون شدن پژو ۲۰۶ پس از تصادف با دناواژگون شدن پژو ۲۰۶ پس از تصادف با دناواژگون شدن پژو ۲۰۶ پس از تصادف با دنا