دریای مازندران سه قربانی گرفت

سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران از غرق شدن سه نفر در دریای خزر خبر داد و گفت: سه نفر دیگر نیز راهی بیمارستان شدند.

خبرگزاری مهر: سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران از غرق شدن سه نفر در دریای خزر خبر داد و گفت: سه نفر دیگر نیز راهی بیمارستان شدند.

زکریا اشکپور اظهار داشت: در ساحل پرواز چالوس یک مرد ۶۰ ساله در خارج از طرح سالم‌سازی و دو مرد ۱۹ و ۳۸ ساله در شهر نور ودر خارج از طرح سالم‌سازی دریا غرق شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پرشکی مازندران بیان کرد: در هر دو مورد متاسفانه اقدامات احیاء پیشرفته توسط تیم‌های اورژانس اعزامی موثر واقع نشده است.

وی در ادامه از نجات سه نفر از غرق شدن در دریای خزر خبر داد و گفت: ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه پنجشنبه در شهر سلمانشهر، پلاژ قو، مرد ۱۹ ساله که اقدام به شنا در خارج از طرح سالم‌سازی کرده بود، در حال غرق شدن بود و با خروج از آب توسط نیروهای امدادی، توسط تیم پایگاه اورژانس سلمانشهر تحت اقدامات درمانی پیش بیمارستانی قرار گرفت و به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شده است.

اشکپور اضافه کرد: همچنین حوالی ساعت ۲۱در ساحل شیلات چالوس دو خانم ۱۵ و ۳۴ ساله در خارج از طرح سالم‌سازی در حال غرق شدن بودند و پس از خروج از آب توسط تیم اورژانس چالوس و انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند.