سقوط همزمان ۲ کارگر از ارتفاع ۱۴ متری

دو کارگر از ارتفاع ۱۴ متری سقوط کرده و دچار مصدومیت شدید شدند.

خبرگزاری تسنیم: ساعت 10:19 صبح امروز در پی تماس کارگران با سامانه 125 آتش‌نشانی و اطلاع‌رسانی سقوط دو نفر به داخل یک زمین گودبرداری شده، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه 87 و گروه امداد و نجات ایستگاه 38 (نجات پنج) این سازمان را به محل حادثه در بلوار ابراهیم‌آباد اعزام کرد.

داود قلی‌زاده؛ معاون منطقه چهار عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: داخل پروژه خط انتقال آب که بصورت شخصی اداره می‌شد، پیمانکاران اقدام به گودبرداری در زمینی به عمق 14 متر کرده بودند.

سقوط همزمان ۲ کارگر از ارتفاع ۱۴ متری

وی ادامه داد: به دلیل شرایط ناایمن محیط، دو نفر از کارگران (40 و 42 ساله ایرانی) که مشغول انتقال لوازم و تجهیزات به عمق این محل بودند به طور ناگهانی از ارتفاع 14 متری سقوط کرده و دچار مصدومیت شدید شده بودند.

سقوط همزمان ۲ کارگر از ارتفاع ۱۴ متری

معاون منطقه چهار عملیات خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان و نجاتگران بلافاصله، خود را به مصدومان حادثه‌دیده رسانده و همزمان با ایمن‌سازی محل، اقدامات لازم و کمکهای اولیه را تا رسیدن عوامل اورژانس انجام دادند.

سقوط همزمان ۲ کارگر از ارتفاع ۱۴ متری

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیروهای عملیات پس حضور عوامل اورژانس، مصدومان را تحویل داده و با ارائه تذکرات ایمنی به کارگران و پیمانکار پروژه، مأموریت خود را پایان دادند.

سقوط همزمان ۲ کارگر از ارتفاع ۱۴ متریسقوط همزمان ۲ کارگر از ارتفاع ۱۴ متری