دستگیری قاتلان خانوادگی در زاهدان

در پی اعلام فوت مشکوک دو نفر مرد ۳۷ ساله و ۴۵ ساله و کشف اجساد آنان در منزل مسکونی در تاریخ ۳۱/۲/۹۷ و پنهان بودن علت مرگ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان وبلوچستان از شناسایی و دستگیری دو خواهر که اقدام به قتل همسرانشان کرده بودند، در زاهدان خبر داد.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی استان سیستان وبلوچستان گفت: در پی اعلام فوت مشکوک دو نفر مرد ۳۷ ساله و ۴۵ ساله و کشف اجساد آنان در منزل مسکونی در تاریخ ۳۱/۲/۹۷ و پنهان بودن علت مرگ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی و بررسی مدارک و مستندات و اظهارات ضد و نقیض همسران پیرامون موضوع پرده از راز جنایت قتل هولناک برداشته شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در تحقیقات اولیه پلیسی مشخص شد همسران دو مقتول خواهر بودند که به دلیل اختلاف خانوادگی با مسموم کردن همسران خود آن‌ها را به قتل رسانده اند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد:متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان