فوت یک زن بر اثر سقوط نیسان در رودخانه دز

مدیرعامل سازمان آتش نشانی دزفول از غرق شدن و فوت بانوی دزفولی بر اثر سقوط خودرو به داخل رودخانه دز خبرداد.

خبرگزاری مهر: عبدالحسین معظم فر در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: ساعاتی پیش خبر سقوط یک دستگاه نیسان از روی پل شناور به داخل رودخانه دز مخابره شد که بلافاصله اکیپ امداد و نجات سازمان به صحنه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه یک خودروی نیسان یخچال دار که دچار نقص فنی بوده به صورت غیراصولی با یک طناب توسط خودروی دیگر بکسل می شود، هر دو خودرو پس از عبور از پل شناور و رسیدن به امتداد این پل پس از عبور از سراشیبی دچار مشکل شده و طناب بکسل خودرو اولی پاره شده و خودرو نیسان به سمت عقب رفته و به خاطر نداشتن تعادل به درون رودخانه سقوط می کند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: نیروهای غواصی و امداد و نجات این سازمان پس از ساعتی تلاش موفق به بیرون کشیدن نیسان از داخل رودخانه شدند و همزمان عملیات جست و جو برای کشف سرنشین خودروی نیسان آغاز شد.

معظم فر با بیان اینکه راننده قبل از سقوط خود را به بیرون می اندازد، افزود: سرنشین این خودرو که یک زن میانسال بود متاسفانه در این حادثه جان باخت که توسط اکیپ های امداد و نجات و غواصی سازمان از رودخانه بیرون کشیده شد و توسط آمبولانس به سازمان باغ بهشت منتقل شد.