سخنگوی آتش نشانی: دو نفر در آتش سوزی کارخانه مواد شیمیایی کرج کشته شدند

سید جلال ملکی درباره آخرین جزئیات حادثه آتش‌سوزی گسترده کارخانه تولید مواد شیمیایی در جاده کرج گفت: در ادامه عملیات حضور آتش‌نشانان در محل آتش‌سوزی گسترده کارخانه تولید مواد شیمیایی در جاده کرج که روز گذشته اتفاق افتاد، آتش‌نشانان تا به این لحظه بدون وقفه عملیات جست‌وجو را در تمامی زوایا و نقاط پنهان این مجموعه ادامه داده‌اند.آتش‌نشانان در ساعات میانی بامداد امروز با وضعیت کاملاً سوخته فردی در ضلع جنوب غربی این مجموعه که پشت یک دیوار و در فضای کوچک دومتری حضور داشت، مواجه شدند که پس از معاینات لازم مشخص شد وی جان باخته است.


سخنگوی آتش‌نشانی تهران از افزایش تعداد کشته‌های حریق گسترده کارخانه تولید مواد شیمیایی به ۲ نفر خبر داد و گفت: نیروهای احتیاط آتش‌نشانی کماکان در محل حادثه حضور دارند.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین جزئیات حادثه آتش‌سوزی گسترده کارخانه تولید مواد شیمیایی در جاده کرج اظهار کرد: در ادامه عملیات حضور آتش‌نشانان در محل آتش‌سوزی گسترده کارخانه تولید مواد شیمیایی در جاده کرج که روز گذشته اتفاق افتاد، آتش‌نشانان تا به این لحظه بدون وقفه عملیات جست‌وجو را در تمامی زوایا و نقاط پنهان این مجموعه ادامه داده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: آتش‌نشانان در ساعات میانی بامداد امروز با وضعیت کاملاً سوخته فردی در ضلع جنوب غربی این مجموعه که پشت یک دیوار و در فضای کوچک دومتری حضور داشت، مواجه شدند که پس از معاینات لازم مشخص شد وی جان باخته است.

ملکی خاطرنشان کرد: با فوت این فرد، تعداد کشته‌های این حادثه به دو نفر رسید و کماکان آتش‌نشانان در محل حادثه به‌عنوان نیروی احتیاط حاضر هستند و تا ساعاتی دیگر محل حادثه به عوامل انتظامی و مالکان تحویل داده می‌شود.

ساعت 14:56 روز گذشته بود که حادثه آتش‌سوزی در کارخانه تولید رنگ به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که آتش‌نشانان هفت ایستگاه آتش‌نشانی به‌همراه چندین دستگاه خودروی فوماتیک و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

در این حادثه حدود 15 خودرو در آتش سوخت و خسارات مالی زیادی به‌جای ماند.