سقوط مرگبار سواری پژو به دره

محسن ابراهیمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: پس از تماس مردمی با مرکز پیام اورژانس در ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه پنجشنبه شب هفتم تیرماه ۹۷ مبنی بر اینکه سواری پژو در شهرستان کوهرنگ محور چلگرد به صمصامی حوالی گردنه شاه منصوری به داخل دره سقوط کرده است فورا شش دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

«محسن ابراهیمی» با اعلام این خبر، اظهار کرد: پس از تماس مردمی با مرکز پیام اورژانس در ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه پنجشنبه شب هفتم تیرماه ۹۷ مبنی بر اینکه سواری پژو در شهرستان کوهرنگ محور چلگرد به صمصامی حوالی گردنه شاه منصوری به داخل دره سقوط کرده است فورا شش دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

سقوط مرگبار سواری پژو به دره مسئول روابط عمومی اورژانس استان چهارمحال وبختیاری از سقوط مرگبار سواری پژو با شش سرنشین به داخل دره خبر داد.

به گزارش ایسنا، «محسن ابراهیمی» با اعلام این خبر، اظهار کرد: پس از تماس مردمی با مرکز پیام اورژانس در ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه پنجشنبه شب هفتم تیرماه ۹۷ مبنی بر اینکه سواری پژو در شهرستان کوهرنگ محور چلگرد به صمصامی حوالی گردنه شاه منصوری به داخل دره سقوط کرده است فورا شش دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: پس از رسیدن کارشناسان فوریت‌های پزشکی اورژانس به صحنه حادثه متوجه شدند که خودرو شش سرنشین دارد که سه سرنشین آن در دم جان باخته و سه سرنشین دیگر دچار مصدومیت شدید شدند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: اقدامات درمانی مناسب برای مصدومان انجام گرفت و به بیمارستان سیدالشهدای فارسان منتقل شدند.