اعتراف به قتل همسر میانسال

مردی که همسرش را به طرز هولناکی به قتل رسانده است، تحت بازجویی‌های پلیس قرار گرفت تا جزئیات این جنایت فاش شود.

روزنامه شرق: مردی که همسرش را به طرز هولناکی به قتل رسانده است، تحت بازجویی‌های پلیس قرار گرفت تا جزئیات این جنایت فاش شود.

دختری جوان ساعت 18:45 دقیقه روز دوشنبه با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و به مأموران خبر داد مادر 55 ساله‌اش به‌طرز مرموزی مفقود شده است. او سپس نشانی خانه مادرش را به پلیس داد. دقایقی بعد وقتی مأموران به محل موردنظر رسیدند، دختر جوان نزد آنها رفت و گفت: مادرم همیشه این‌موقع در خانه بود و اگر می‌خواست جایی برود حتما به من خبر می‌داد، اما حدود یک‌ساعت‌ونیم پیش وقتی تماس گرفتم او در خانه نبود و پدرم هم از او خبری نداشت و از من خواست دنبال مادرم بگردم. من هم به همه دوستان و آشنایان تلفن زدم و هر کاری که به فکرم می‌رسید انجام دادم، اما اثری از مادرم به دست نیاوردم، به همین دلیل به خانه‌اش آمدم، ولی او در را باز نمی‌کند. این در حالی است که در از داخل قفل است».

مأموران بعد از شنیدن حرف‌های این زن با کسب دستور قضائی وارد ساختمان موردنظر شدند و فهمیدند در واحدی که زن 55 ساله به همراه شوهرش در آن سکونت داشته، از داخل با استفاده از روسری بسته شده است. مأموران توانستند وارد منزل شوند. آنها وقتی داخل آپارتمان رفتند دیدند مرد 72 ساله در آنجا حضور دارد و به‌عمد در را باز نمی‌کرده است.

درحالی‌که همه شواهد نشان می‌داد اتفاق شومی رخ داده است، مأموران به جست‌وجو در خانه پرداختند و وقتی به حمام رفتند با صحنه‌ای فجیع روبه‌رو شدند و جسد زن میان‌سال را که به‌طرز دلخراشی کشته شده بود مشاهده کردند. روی گلوی این زن آثار بریدگی وجود داشت. علاوه‌بر‌این به‌نظر می‌رسید مچ دست چپ او نیز با اره بریده و بدن این زن با آب جوش سوزانده شده است. در این میان تنها مظنون، شوهر این زن بود. او بازداشت شد و در همان بازجویی‌های اولیه به کشتن همسرش اقرار کرد. سرهنگ حسن نورآبادی، رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد، با تأیید این خبر گفت: شواهد اولیه حاکی از آن است که اختلافات خانوادگی علت وقوع این جنایت بوده و این مرد پس از درگیری با همسرش در اتاق خواب او را به حمام کشانده و به قتل رسانده است. وی با بیان اینکه تیمی از مأموران پلیس آگاهی ادامه رسیدگی به پرونده را با دستور مقام قضائی برعهده گرفته‌اند، گفت: در محل جنایت، یک چاقو، یک اره و یک چکش نیز کشف و ضمیمه پرونده متهم شده است.