سواستفاده زن شیشه‌ای از مغازه‌دار با آبمیوه

چند شب قبل، گزارشی از دستبرد 40 میلیونی به یک مغازه دار به اداره پلیس رسید که بلافاصله تحقیقات میدانی توسط ماموران کلانتری شهید نواب صفوی آغاز شد.

روزنامه خراسان نوشت: چند شب قبل، گزارشی از دستبرد 40 میلیونی به یک مغازه دار به اداره پلیس رسید که بلافاصله تحقیقات میدانی توسط ماموران کلانتری شهید نواب صفوی آغاز شد.

فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این ماجرا گفت: بررسی های مقدماتی نشان می داد زن جوانی که با مال باخته آشنا بود، به مغازه وی در مرکز شهر مراجعه کرده و در یک فرصت مناسب و با سوء استفاده از غفلت مغازه دار، مقداری مواد بیهوشی داخل آب میوه ریخته و به مغازه دار خورانده است. وی اضافه کرد: این زن بعد از بیهوش شدن مغازه دار حدود 40 میلیون تومان از اجناس مغازه را به سرقت برده و سپس در تماس با مال باخته ادعا کرده بود که در قبال دریافت مبلغی حاضر است اجناس سرقتی را به وی تحویل بدهد.

رئیس پلیس مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به سرنخ های موجود، بلافاصله نیروهای کلانتری وارد عمل شدند و زن 40 ساله را در حالی دستگیر کردند که احتمال داشت نقشه هولناک وی به قیمت جان مغازه دار تمام شود. وی گفت: این متهم که دارای دو فرزند 8 و 14 ساله است و از دو سال قبل نیز به مواد مخدر صنعتی (شیشه) اعتیاد دارد، در بازجویی ها مدعی شد از مغازه دار مبلغ 570 هزار تومان طلب داشته که برای نقد کردن پولش چنین نقشه شومی را طراحی و اجرا کرده است.

سرهنگ آقابیگی تصریح کرد: بررسی های پلیس درباره سرقت های احتمالی دیگر این زن ادامه دارد.