دستگیری اعضای باند سارقان شرکت ملی فولاد

فرمانده انتظامی اهواز از شناسایی باند سه نفره سارقان شرکت گروه ملی فولاد و دستگیری دو نفر از اعضای باند در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی اهواز از شناسایی باند سه نفره سارقان شرکت گروه ملی فولاد و دستگیری دو نفر از اعضای باند در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «محمد صفری» در بیان جزئیات خبر با اشاره به این‌که نیروی انتظامی در راستای حفظ و صیانت از سرمایه‌های ملی و جلوگیری از غارت اموال شرکت عظیم گروه ملی و این‌که ان‌شاءا... این شرکت در نخستین فرصت به چرخه تولید بازگشته و کارگران زحمتکش آن با پویایی و احساس مسئولیت همانند گذشته در عرصه تولید داخلی فعالیت کنند، اظهار کرد: نیروی انتظامی وظیفه خود دانسته از حریم شرکت گروه ملی حفاظت کرده و با سارقین برخورد مجدانه کند.

وی در ادامه افزود: پلیس آگاهی شهرستان اهواز با اقدامات پلیسی، پس از تلاش‌های مستمر باند سه نفره سارقان را شناسایی و دو نفر از سارقان در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند و یک دستگاه خودرو مینی‌بوس که به وسیله آن و جاسازی اموال مسروقه درون خودرو اقدام به سرقت می‌کردند، کشف و ضبط شد.

صفری با بیان این‌که سارقان در تحقیقات پلیس به بزه انتصابی اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضایی شدند.