اعزام نیروهای غواصی آتش نشانی و دو تیم امدادی هلال احمر به محل حادثه بند چهکند بیرجند

ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه روز گذشته حادثه غرق شدن سه دختر نوجوان در بند چهکند بیرجند به نیروهای امدادی هلال احمر اعلام شد.

ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه روز گذشته حادثه غرق شدن سه دختر نوجوان در بند چهکند بیرجند به نیروهای امدادی هلال احمر اعلام شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند از اعزام نیروهای غواصی آتش نشانی به محل حادثه غرق شدن سه نوجوان در بند چهکند بیرجند خبر داد.

‌علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد:‌ ساعت ۱۵ روز چهارشنبه بود که حادثه غرق شدن سه نواجوان در بند چهکند به نیروهای آتش نشانی اعلام شد.

وی افزود: نیروهای غواصی آتش نشانی به همراه نیروهای هلال احمر به منطقه اعزام شدند که با تلاش این نیروها نوجوانان از آب گرفته شده و تحویل نیروهای اورژانس شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند یادآور شد: این عملیات با همکاری نیروهای هلال احمر، تیم غواصی آتش نشانی و نیروهای اورژانس انجام شد.

اعزام دو تیم امدادی هلال احمر برای نجات نوجوانان غرق شده در بندچهکند

در همین راستا مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی نیز از اعزام دو تیم عملیاتی و پشتیبان هلال احمر برای نجات نوجوانان غرق شده در بند چهکند بیرجند خبر داد.

محمد رحیم شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه روز گذشته حادثه غرق شدن سه دختر نوجوان در بند چهکند بیرجند به نیروهای امدادی هلال احمر اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام و با تلاش امدادگران هلال احمر نوجوانان از آب بیرون کشیده شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: در این عملیات دو تیم عملیاتی و پشتیبان از هلال احمر استان به منطقه اعزام شدند.

شهریاری یادآور شد: عملیات نجات افراد کم تر از یک ساعت و در ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه به اتمام رسید و سه نوجوان تحویل نیروهای اورژانس شدند.