حریق بزرگ پاساژ در تهران /از شمار مصدومان آماری در دست نیست /مصدوم شدن ۳ اتش نشان

سخنگوی اورژانس از وقوع آتش سوزی بزرگ در یکی از پاساژ‌های مرکز تهران خبر داد و گفت:حریق اطفا نشده و آمار دقیقی از شمار مصدومان و مفقودان در دست نیست.

خبرگزاری میزان- سخنگوی اورژانس از وقوع آتش سوزی بزرگ در یکی از پاساژ‌های مرکز تهران خبر داد و گفت:حریق اطفا نشده و آمار دقیقی از شمار مصدومان و مفقودان در دست نیست.

مجتبی خالدی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: حریق در خیابان ملت همچنان روشن است و عملیات امداد رسانی ادامه دارد وی افزود هنوز از تعداد مصدومان این حادثه خبری در دست نیست.

خالدی گفت: با دریافت خبر این حادثه در ساعت ۲۱:۳۰ امشب، بلافاصله ۶ تیم اورژانس به محل حادثه در خیابان امیر کبیر، نرسیده به ملت اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس ادامه داد در حال حاضر تیم‌های اورژانس در محل مستقر هستند و جستجو برای مصدومان احتمالی در حال ادامه می‌باشد.

وی تصریح کرد:گزارشات اولیه حاکی از دودگرفتگی سه تن از نیرو‌های آتش نشانی در حین عملیات جستجو  می‌باشد که بلافاصله تحت درمان توسط نیرو‌های اورژانس قرار گرفتند و به بیمارستان منتقل شدند.

خالدی افزود بنابرگفته شاهدان عینی ماجرا، حضور به موقع نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ باعث نجات مصدومین زیادی از خطر دود گرفتگی و خفگی شده است.

وی ادامه داد:تیم‌های اورژانس تا پایان عملیات اطفا و‌نجات در محل مستقر خواهند بود.

حریق بزرگ پاساژ در تهران /از شمار مصدومان آماری در دست نیست /مصدوم شدن ۳ اتش نشانحریق بزرگ پاساژ در تهران /از شمار مصدومان آماری در دست نیست /مصدوم شدن ۳ اتش نشانحریق بزرگ پاساژ در تهران /از شمار مصدومان آماری در دست نیست /مصدوم شدن ۳ اتش نشانحریق بزرگ پاساژ در تهران /از شمار مصدومان آماری در دست نیست /مصدوم شدن ۳ اتش نشانحریق بزرگ پاساژ در تهران /از شمار مصدومان آماری در دست نیست /مصدوم شدن ۳ اتش نشانحریق بزرگ پاساژ در تهران /از شمار مصدومان آماری در دست نیست /مصدوم شدن ۳ اتش نشان