5 زخمی حاصل تصادف خودرو سواری با جدول و تابلو راهنمایی خیابان (+عکس)

یک دستگاه خودرو سواری پرشیا به دلیل نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیر اصلی به شدت با جدول کنار خیابان، تابلوی راهنمایی و نیزپست مخابرات برخورد کرد.

یک دستگاه خودرو سواری پرشیا به دلیل نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیر اصلی به شدت با جدول کنار خیابان، تابلوی راهنمایی و نیزپست مخابرات برخورد کرد.

پس ازاعلام رخداد این حادثه توسط شاهدان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله ساعت ۲ بامداد امروز زنگ ایستگاه ۲۱ را به صدا درآورد و نیرو‌های آتش نشانی این ایستگاه به همراه گروه امداد و نجات ۲ را روانه خیابان بروجردی، نرسیده به پل بعثت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، عباس شاطر معصوم فرمانده‌ی آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه ابراز داشت: یک دستگاه خودرو سواری پرشیا به دلیل نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیر اصلی به شدت با جدول کنار خیابان، تابلوی راهنمایی و نیزپست مخابرات برخورد کرد.

وی اضافه کرد: شدت این حادثه به حدی بود که خودرو سواری واژگون شد و همه سرنشینان آن در داخل اتاقک آن مجروح و گرفتار شدند.

شاطر معصوم با اشاره به برگرداندن خودرو به حالت اولیه و نیزخارج کردن چهار سرنشین خودرو با کمک مردم در لحظات اول این حادثه، تصریح کرد: نجاتگران و آتش نشانان این سازمان بلافاصله علاوه برقطع برق خودرو و جلوگیری از نشت بنزین آن، با گذاشتن علائم ایمنی ترافیکی در خیابان و کشیدن یک رشته لوله‌ی آبدهی، محل حادثه را ایمن کردند و سپس مشغول بیرون آوردن پنجمین سرنشین از میان آهن پاره‌های خودرو شدند.

این فرمانده آتش نشانی درادامه اظهار داشت: پس از خارج کردن جوان گرفتار ازداخل خودرو که وضعیت عمومی مناسبی نیز نداشت، هر پنج مصدوم برای انجام درمان‌های لازم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی علت بروز این حادثه رانندگی را از سوی پلیس راهور در حال بررسی اعلام کرد و افزود: نیرو‌های آتش نشان با ایمن کردن کامل محل و انتقال خودرو به حاشیه‌ی امن خیابان و شستشوی آن، به عملیات خود پایان دادند.