یک شهروند قزوینی با اسلحه شکاری به قتل رسید

قزوین-ایرنا-فرمانده انتظامی آبیک گفت: یک شهروند 50 ساله آبیکی با یک اسلحه شکاری در یکی از واحدهای مرغداری این شهرستان مورد هدف قرار گرفت و به قتل رسید.

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ مجید حسنوند روز شنبه در این رابطه افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از کسب خبر از مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی از سوی یک کارگر مرغداری، بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
وی اضافه کرد: با حضور ماموران در محل حادثه، مشخص شد کارگر مرغداری پس از شلیک گلوله با تفنگ شکاری به سمت یکی از مهندسان واحد مرغداری، متواری شده و فرد مضروب نیز که از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته برای مداوا به مرکز درمانی اعزام شده است.
به گفته این مقام انتظامی، ضارب پس از شناسایی از سوی پلیس که قصد فرار را داشت در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و اسلحه شکاری وی نیز کشف شد.
سرهنگ حسنوند افزود: متهم در بازجویی فنی کارآگاهان پلیس آگاهی به تیراندازی اعتراف و انگیزه خود را عصبانیت به خاطر توهین و فحاشی متوفی به پدرش در بین کارگران واحد مرغداری اعلام کرد.
فرمانده انتظامی آبیک با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، گفت: مضروب این حادثه به علت شدت جراحت های یاد شده در بیمارستان فوت کرد.
شهرستان آبیک به مرکزیت شهری به همین نام در شرق استان قزوین قرار دارد.