۲ کشته در تصادف بزرگراه تهران - قم

یک دستگاه خودرو ۴۰۵ به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف شده بود و پس از برخورد با گاردریل و نیوجرسی‌ها متوقف شد.

یک دستگاه خودرو ۴۰۵ به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف شده بود و پس از برخورد با گاردریل و نیوجرسی‌ها متوقف شد.

در پی برخورد یک دستگاه خودرو سواری با نیوجرسی‌های کناره آزادراه تهران ـ قم، دو سرنشین خودرو جان خود را از دست دادند.

جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۷ و ۱۰ دقیقه امروز یک مورد حادثه تصادف در محور شمال به جنوب آزادراه تهران ـ قم ۳۲ کیلومتر بعد از عوارضی حوالی تیر ۵۸۰ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد. این محدوده خارج از حوزه استحفاظی سازمان آتش‌نشانی تهران بود اما دو ایستگاه به محل اعزام شدند ضمن این که عوامل آتش‌نشانی حسن‌آباد و هلال‌احمر، اورژانس و پلیس راهور نیز در محل حضور داشتند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در مورد جزئیات این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو ۴۰۵ به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف شده بود و پس از برخورد با گاردریل و نیوجرسی‌ها متوقف شد.

وی با اشاره به این که این خودرو دو سرنشین خانم و آقا با حدود ۳۲ سال سن داشت، افزود: این افراد در وضعیت خطرناکی در اتاق متلاشی شده خودرو محبوس شده بودند و عوامل آتش‌نشانی پس از برش قطعات خودرو سرنشینان را خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه مشخص شد هر دو جان خود را از دست داده‌اند.

ملکی ادامه داد: پس از انجام ایمن‌سازی‌های لازم خودرو به محل امن منتقل شد و محل برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد. در ساعت ۱۷ و ۴۴ دقیقه آتش‌نشانان تهرانی محل ماموریت را ترک کردند.