جزئیات برخورد دو خودرو در محور ساوه - همدان

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو در محور ساوه-همدان، پنج مجروح برجای ماند.

خبرگزاری مهر: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو در محور ساوه-همدان، پنج مجروح برجای ماند.

نعمت الله عزیز اظهار داشت: این سانحه رانندگی جاده ای امروز(جمعه) در کیلومتر ۸۰ محور ساوه به همدان محدوده شهرستان ساوه به وقوع پیوست که طی آن یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و یک خودروی پراید با یکدیگر برخورد کردند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه به مرکز مدیریت حوادث ساوه بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس پایگاه های غرق آباد و نوبران در محل حادثه حضور یافتند.

عزیزی بیان کرد: این حادثه رانندگی جاده ای خوشبختانه تلفاتی به دنبال نداشت، اما پنج نفر از سرنشینان هر دو خودرو دچار مصدومیت شدند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: مصدومان این سانحه پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی، توسط نیروهای امدادی اورژانس برای ادامه مداوا به بیمارستان شهید مدرس ساوه انتقال یافتند.

وی تصریح کرد: روز گذشته نیز بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک تریلر در محور ساوه - تهران محدوده استان مرکزی، یازده نفر دچار مصدومیت شدند که سه نفر از مصدومان به بیمارستان شهید مدرس ساوه و پنج نفر نیز به بیمارستان شهدای آسیابک منتقل گردیدند و سه نفر هم به صورت سرپایی در محل درمان شدند.