مصدومیت پسر ۳ ساله با افتادن از سرسره

پیرو خبر "مصدومیت کودک سه ساله با افتادن از سرسره" در پارک گلچین منطقه 15، شهرداری منطقه در پاسخ به این خبر از پیگیری کارشناسان برای بررسی این اتفاق خبر داد و گفت: شهرداری به خانواده نیما کودک سه ساله دچار حادثه شده اعلام همکاری و مساعدت کرده و کارشناسان مربوطه را نیز برای بررسی وسایل بازی پارک مذکور اعزام کرده است.

خبرگزاری ایسنا: پیرو خبر "مصدومیت کودک سه ساله با افتادن از سرسره" در پارک گلچین منطقه 15، شهرداری منطقه در پاسخ به این خبر از پیگیری کارشناسان برای بررسی این اتفاق خبر داد و گفت: شهرداری به خانواده نیما کودک سه ساله دچار حادثه شده اعلام همکاری و مساعدت کرده و کارشناسان مربوطه را نیز برای بررسی وسایل بازی پارک مذکور اعزام کرده است.

در پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه 15 درباره این حادثه آمده است: « ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش آمده جهت تنویر افکار عمومی باستحضار می‌رساند: بوستان‌ها و مراکز تفرجگاهی در راستای خدمت رسانی و ایجاد فضاهای تفریحی و فراغتی شهروندان احداث می‌شود. در این راستا تعداد 124 بوستان به مساحت بیش از 670 هکتار در منطقه 15 ایجاد شده که در اغلب آنها وسایل بازی کودک و وسایل ورزشی نصب است.

درخصوص گزارش حادثه‌ای که به نقل از پدر محترم کودک حادثه دیده، به محض اطلاع از موضوع، کارشناسانی برای بازدید از وسیله بازی یاد شده اعزام شدند تا در صورت نیاز اقدامات بعدی برای جلوگیری از حوادث مشابه انجام پذیرد.

ضمنا به منظور دلجویی از خانواده محترم کودک حادثه دیده، شهردار منطقه دیداری نیز با این خانواده داشته و اعلام کرده که آماده هرگونه همکاری و مساعدت هستیم.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای کودک عزیزمان، نسبت به پیش بینی تمهیدات ایمنی لازم در فضاهای شهری که مورد استفاده شهروندان عزیز است، تاکید مجدد به عمل آمده تا از تکرار حوادث ناخوشایند این چنینی جلوگیری به عمل آید.»