جشن گلریزان ستاد دیه تهران برگزار شد/آزادی 1006 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به کمک ستاد دیه تهران

جشن گلریزان ستاد دیه استان تهران عصر امروز چهارشنبه- 9 خردادماه- در کتابخانه ملی برگزار شد.

در این مراسم که با محوریت کمک و دستگیری از زندانیان جرایم غیرعمد  برگزار شده است، محسن رفیق دوست رییس هیات امناءستاد دیه استان تهران، مصطفی محبی نایب رییس و مدیرکل زندان های استان تهران و منوچهر رحمانی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران و دیگر مسولان حضور دارند.

آزادی 1006 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به کمک ستاد دیه تهران

مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: ستاد دیه استان تهران در سال ٩٦ موجبات آزادی1006 زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کرده است.

به گزارش ایسنا، مصطفی محبی در جشن گلریزان ستاد مردمی دیه نمایندگی استان تهران که در کتابخانه ملی برگزار شد گفت:  در سال ٩٥، تعداد ٨٠٠ زندانی جرایم غیرعمد در این استان از سوی دیه تهران و با کمک خیرین و شکات آزاد شدند. همچنین ستاد دیه استان تهران در سال ٩٦ موجبات آزادی 1006 زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کرده است.

وی اضافه کرد: از آغاز سال ٩٧ تاکنون، زمینه آزادی ٧٠ مددجوی جرایم غیرعمد فراهم شده است.

مدیرکل زندان‌های استان تهران با بیان اینکه افرادی به دلیل رفتار معارض قانون و غیرعمد اکنون در زندان هستند، گفت: امیدوارم بتوانیم با قدم‌های خیرین این زندانیان را آزاد کنیم چرا که حبس این افراد دو سبب را به همراه دارد یکی اینکه از حیث روحی و روانی بر عده‌ای از افراد جامعه تاثیر منفی می‌گذارد و بدتر از آن، خانواده‌های وی تحت تاثیر قرار می‌گیرند.

وی افزود: وقتی سرپرست خانوار بالای سر خانواده است مشکلات بسیاری در زندگی وجود دارد وای به روزی که سرپرست به هر دلیلی نباشد.