دندان پزشک قلابی را شناسایی کنید

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس مطب دندانپزشکی در منطقه شهرری کرده است.

خبرگزاری میزان: رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس مطب دندانپزشکی در منطقه شهرری کرده است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس مطب دندانپزشکی در منطقه شهرری کرده است.

دندان پزشک قلابی را شناسایی کنید

سرهنگ کرم یوسف وند، در توضیح این خبر گفت: ۱۱ فروردین ماه خانم دندانپزشکی با مراجعه به کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم گفت که شخصی به نام علی اکبر. الف. ضمن معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به سرقت مهر پزشکی من کرده و با جعل امضا و سوء استفاده از مهر نظام پزشکی بنده اقدام به ویزیت بیماران کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جعل عنوان پزشکی و ارجاع پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، خانم دندانپزشک به عنوان شاکی پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: " آقای علی اکبر. الف. ضمن معرفی خود به عنوان دندانپزشک و ارائه تصاویری از مدارک دانش آموختگی که مدعی اخذ آن از دانشگاهی در کشور اوکراین بود، بنده را ترغیب به همکاری با خود کرد؛ در ادامه با سوء استفاده از اعتبار بنده، طی قراردادی اقدام به تأسیس درمانگاه دندانپزشکی در شهرری – میدان ساعی کرد، اما پس از مدت کوتاهی متوجه شدم که ایشان اساسا صلاحیت پزشکی ندارند. نهایتا متوجه شدم که آقای علی اکبر. الف. با سرقت مهر نظام پزشکی و جعل امضای بنده اقدام به ویزیت بیماران می‌کرد .

سرهنگ کرم یوسف وند، در ادامه افزود: کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با مراجعه به یک درمانگاه دندانپزشکی واقع در شهرری – محدوده میدان ساعی که متهم در آنجا تحت عنوان دندانپزشک فعالیت داشت، ۸ اردیبهشت ماه اقدام به دستگیری وی کردند؛ با انتقال متهم به پایگاه و در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که این شخص دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده و بنا بر اظهاراتش صرفا طی یک دوره کوتاه در چند مطب دندانپزشکی مشغول به کار بوده است .

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به جعل عنوان پزشکی و همچنین شناسایی تعدادی از شکات پرونده که متهم تحت عنوان دندانپزشک باعث ایجاد ضایعات پزشکی بر آن‌ها شده و به جهت شناسایی شکات پرونده، هماهنگی‌های لازم با بازپرس محترم شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری جهت انتشار بدون پوشش تصویر متهم انجام شده است؛ لذا از کلیه شکات که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می‌شود تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرری – خیابان آستانه مراجعه کنند. .