همسرکشی در پارک به خاطر یک جوان!

ساعت 14:45 روز گذشته مأموران کلانتری 140 باغ‌فیض وقوع یک فقره قتل به آدرس خیابان اباذر، کوچه گلستان 12، پارک ارغوان را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند.با حضور تیم جنایی در صحنه قتل مشخص شد مرد شصت ساله‌ای همسر پنجاه و چهار ساله‌اش را با چندین ضربه چاقو به قتل رسانده همچنین قاتل که در صحنه جرم حضور داشت با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد.

ساعت 14:45 روز گذشته مأموران کلانتری 140 باغ‌فیض وقوع یک فقره قتل به آدرس خیابان اباذر، کوچه گلستان 12، پارک ارغوان را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند.

دقایقی بعد از اعلام این خبر سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شدند.

با حضور تیم جنایی در صحنه قتل مشخص شد مرد شصت ساله‌ای همسر پنجاه و چهار ساله‌اش را با چندین ضربه چاقو به قتل رسانده همچنین قاتل که در صحنه جرم حضور داشت با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد.

در نهایت با دستور بازپرس، جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی و متهم پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی منتقل شد.

متهم این پرونده در اظهاراتش به بازپرس گفت: 40 سال قبل ازدواج کردم و حاصل این ازدواج دو دختر و یک پسر بود، از حدود چهار سال قبل پس از بازگشت از یک سفر، همسرم گفت دیگر مرا به خانه راه نمی‌دهد که من در طی این چهار سال، یک ماه در تهران با تاکسی کار کرده و سپس به خانه‌ای که شمال داشتم، می‌رفتم تا اینکه از یک ماه مانده به عید امسال، متوجه ارتباط همسرم با پسر جوانی شدم و اختلاف من و همسرم بیشتر شد تا اینکه روز گذشته فرا رسید.

وی افزود: همسرم ظهر به بازار رفته بود و حدود ساعت 13:30 روز گذشته به مقابل بازار رفتم و زمانیکه وی از بازار خارج شد به دروغ به وی گفتم پسر جوانی که با وی در ارتباط بود و پدر آن پسر اکنون داخل تاکسی هستند که همسرم ترسید و برای سوار شدن به خودرو همراه من شد اما زمانیکه تاکسی را دید متوجه حرف دروغ من شد.

وی در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: از تاکسی پیاده شده، به پارک رفتیم و روی یک صندلی نشستیم، من از قبل چاقویی تهیه کرده و چاقو را در روزنامه قرار داده بودم که آن زمان روزنامه را مقابل پای همسرم گذاشتم، حین صحبت با همسرم از وی پرسیدم تو با شخص دیگری ارتباط داری که همسرم گفت به تو مربوط نیست، من نیز به او گفتم زندگی را نابود نکن و حدود نیم ساعت با وی صحبت کردم اما فایده‌ای نداشت تا اینکه جروبحث بین ما بالا گرفت.

این متهم درباره نحوه قتل همسرش به بازپرس گفت: از همسرم خواهش کرده و به وی التماس کردم که به رابطه‌اش با آن پسر پایان دهد اما فایده‌ای نداشت در نهایت چاقو را از داخل روزنامه برداشته و ضرباتی به همسرم زدم، سپس روی همان صندلی نشسته و از مردم خواستم با پلیس تماس بگیرند، همسرم به من دروغ گفت، دروغی که در یک خانواده می‌تواند علاوه به نابودی خانواده منجر به نابودی یک جامعه شود.

متهم پس از این اظهارات با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

منبع: تسنیم