آمریکا با یک‌دیوانه قوانین جهانی را به بازی گرفته است

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره) گفت: لغو برجام همان پاره کردن قرارداد الجزایر است.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره) گفت: لغو برجام همان پاره کردن قرارداد الجزایر است.

آمریکا با یک‌دیوانه قوانین جهانی را به بازی گرفته است به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره) در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امروز همه کفر در مقابل ما ایستاده‌اند و خط امام ادامه دادن خط رهبری است.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره)  افزود: خط روشن امام حفظ وحدت و ایستادگی در برابر استکبار است و باید ریشه‌های اختلاف را بکنیم.

وی ادامه داد: به یکدیگر احترام بگذاریم و دولت برخواسته از رای بالای مردم که با انباشتی از مشکلات رو به رو است کمک کنیم و با بوق ناامیدی ملت را سرد نکنیم و تحلیل‌های به ظاهر خوب دل دشمن را شاد نکنیم.

انصاری با اشاره به اینکه امروز باید ببینم نظام و کشور با چه دشمنی روبه رو است، گفت: اسرائیل با چه کشوری دست برادری داده است و ارتجاع منطقه هزینه ملت خود را صرف چه اموری می‌کند.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره)  با بیان اینکه آمریکا با یک‌دیوانه قوانین جهانی را به بازی گرفته است، بیان کرد: این کشور مانند صدام لغو قرار داد می‌کند؛ لغو برجام همان پاره کردن قرارداد الجزایر است.

انصاری تاکید کرد: ترامپ امروز می گوید ما اشتباه کردیم؛ عراق را در سینی نقره ای به ایران تقدیم کردیم اما ما می‌گوییم این تحلیل اشتباه است چرا که این کشور برادر ما است.  به ترامپ می گوییم تو مراقب باش عربستان و یمن را در سینی یه ما تقدیم نکنی!

در حال تکمیل...