سارقان مسلح 114 راس شترمرغ در پاکدشت دستگیر شدند

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری اعضای باند سارقان مسلح 114 راس شترمرغ در شهرستان پاکدشت خبر داد.

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری اعضای باند سارقان مسلح 114 راس شترمرغ در شهرستان پاکدشت خبر داد.

به گزارش روزیک شنبه مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ، سردارعبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت : درپی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در مرکز پرورش شتر مرغ در یکی از روستاهای شهرستان پاکدشت، ماموران فرماندهی انتظامی بخش شریف آباد رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.
وی گفت : در این جریان این سرقت ، سه تن از متهمان با در دست داشتن یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و یک تیغه قمه و قداره، وارد مزرعه شده و با بستن دست و پای هر 3 نگهبان ، 114 راس شترمرغ را به سرقت بردند.
وی تصریح کرد: ماموران فرماندهی انتظامی بخش شریف آباد باتوجه به شواهد و مدارک موجود و با استفاده از منابع و مخبرین، موفق به شناسایی 3 متهم شدند و با شیوه های خاص پلیسی و اشراف اطلاعاتی، در سه عملیات جداگانه ، آن ها را دستگیر کردند.
ناظری گفت : متهمان در مواجهه به شواهد موجود ، به بزه انتسابی اقرار کرده و محل مخفی کردن شترمرغ های سرقتی در یکی از شهرک های صنعتی اطراف پاکدشت را اعلام کردند.
وی تصریح کرد: شترمرغ های مسروقه پس از شناسایی و صورتجلسه ، به مالباختگان تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: متهمان با تکمیل تحقیقات، به مراجع قضائی معرفی و سپس با صدور حکم، بازداشت موقت شدند.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.