اتوبان ساوه - همدان، باز هم کودکانی را یتیم کرد

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ دانشکده علوم پزشکی ساوه از کشته شدن دو نفر و مصدومیت دو نفر دیگر بر اثر وقوع سانحه رانندگی در اتوبان ساوه همدان خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ دانشکده علوم پزشکی ساوه از کشته شدن دو نفر و مصدومیت دو نفر دیگر بر اثر وقوع سانحه رانندگی در اتوبان ساوه همدان خبر داد.

«حسین آزاد» در گفت‌وگو با خبرنگار، اظهار کرد: خبری مبنی بر واژگونی سواری پیکان در ساعت ۱۰:۱۳ امروز پنج‌شنبه سوم خرداد در محور اتوبان ساوه به همدان لاین به سمت ساوه کیلومتر ۳۰ به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ ساوه مخابره شد.

وی اظهار کرد: بلافاصله دو کد عملیاتی شهرهای غرق‌آباد و نوبران به محل اعزام و توسط تکنسین‌های اورژانس اقدامات تریاژ انجام گرفت که متاسفانه یکی از سرنشینان خودرو مذکور قبل از رسیدن آمبولانس فوت کرده بود و سه مصدوم دیگر که دو کودک دو ساله و خانمی ۳۸ ساله بودند را به بیمارستان شهید مدرس منتقل کردند.

وی افزود: متأسفانه حال عمومی مادر خانواده که خانمی ۳۸ ساله بود رضایت‌بخش اعلام نشده و بر اثر شدت جراحت‌های وارده در بیمارستان فوت کرد.

این دومین سانحه مرگباری است که طی چند روز در محور قدیم و اتوبان ساوه همدان بوقوع می‌پیوندند. در سانحه قبلی چهار نفر و در سانحه رانندگی امروز نیز دو نفر جان خود را از دست داده و مجموعه پنج نفر نیز مصدوم شدند.

از محور ساوه همدان به‌عنوان جاده مرگ تعبیر می‌شود و ایسنا بارها گزارشات متعددی در خصوص آمار بالای تصادفات و تلفات انسانی در این محور پرتردد و سانحه‌ساز کشور منعکس کرده است اما متأسفانه اراده جمعی برای پیشگیری از بروز سوانح رانندگی مرگبار در این محور از سوی مسئولان وجود ندارد هم‌چنان محور قدیم و اتوبان ساوه همدان در صدر تصادفات جاده‌ای استان مرکزی قرار دارند.