سیل شمیرانات 6 مصدوم و 3 مفقودی برجای گذاشت/ ادامه جست‌وجو برای یافتن مفقود‌شده‌ها

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران با اشاره به سیل روز گذشته در شهرستان شمیرانات گفت: با تلاش نیروهای امدادی و راهداری، تمام راه‌های رودبار قصران و لواسان باز است اما سیل خسارات زیادی به این جاده‌ها زده است، همچنین با توجه به احتمال بارندگی مجدد در عصر امروز، مردم از سفر غیرضروری به این منطقه پرهیز کنند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران با بیان اینکه 6 نفر در سیل روز گذشته شمیرانات مصدوم شدند، گفت: احتمال گرفتار شدن سه نفر در زیر آوار ناشی از سیل در روستای رودک وجود دارد.

ابراهیم تاجیک‌نوری در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سیل روز گذشته در شهرستان شمیرانات اظهار کرد: با تلاش نیروهای امدادی و راهداری، تمام راه‌های رودبار قصران و لواسان باز است اما سیل خسارات زیادی به این جاده‌ها زده است، همچنین با توجه به احتمال بارندگی مجدد در عصر امروز، مردم از سفر غیرضروری به این منطقه پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه 6 نفر در سیل روز گذشته مصدوم شدند، تصریح کرد: با توجه ارزیابی‌های میدانی نیروهای هلال احمر، احتمال گرفتار شدن سه نفر در زیر آوار ناشی از سیل در روستای رودک وجود دارد.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران در پایان با بیان اینکه تیم‌های امداد و نجات به همراه سگ‌های زنده‌یاب در محل حادثه حضور دارند، متذکر شد: این عملیات تا یافتن افراد مفقودشده ادامه خواهد یافت.