جوان ملایری با چند ضربه چاقو به قتل رسید

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی ملایر گفت: جوانی در یکی از چهار راه های این شهر به پسری که در حال رانندگی با خودرو پژو آردی بوده حمله ور شده و با وارد کردن چند ضربه چاقو به ناحیه گردن، وی را به قتل می رساند.

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی ملایر گفت: جوانی در یکی از چهار راه های این شهر به پسری که در حال رانندگی با خودرو پژو آردی بوده حمله ور شده و با وارد کردن چند ضربه چاقو به ناحیه گردن، وی را به قتل می رساند.

سرهنگ داود علی بخشی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: پس از این حادثه، فرد مصدوم بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما پس از چند روز مدا و درمان جان خود را از دست داد.
وی اظهار داشت: تیم های پلیسی با رصد سرنخ های موجود در کمتر از 48 ساعت مخفیگاه قاتل را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی او را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه قاتل خصومت های شخصی را علت قتل عنوان کرده است، افزود: شهروندان در اینگونه موارد باید پایبند قانون باشند و به صورت شخصی وارد عمل نشوند.
وی افزود: چنانچه موضوعی و تخلفی از سوی کسی رخ می دهد باید شاکیان از مجاری قانونی موضوع را پیگیری کنند نه اینکه به جای پلیس و دستگاه قضایی تصمیم بگیرند.
فرمانده انتظامی ملایر اضافه کرد: بهترین راهکار برای دست یافتن به حقوق خود، مشاوره گرفتن از افراد توانمند، اهل اندیشه و تفکر است.
سرهنگ علی بخشی اظهار داشت: برخی افراد پس از بروز اتفاقی بلافاصله واکنش منفی نشان داده و با انجام کارهای ناصحیحی نظیر ضرب و شتم یا قتل فرد مقابل، خود و خانواده طرف های دعوا را به دردسر می اندازند.
وی تاکید کرد: به طور حتم حرکت در مسیر قانون، امنیت و آسایش را برای شهروندان به ارمغان می آورد و افراد قانون گریز و هنجارشکنان نیز هیچگاه از چنگال قانون رهایی نمی یابند.
به گزارش ایرنا، فروردین امسال نزاع دسته جمعی 2 طایفه در روستای 'هلور' از توابع شهرستان اسدآباد منجر به مرگ مرد 45 ساله شد که سه تن از مسببان اصلی این درگیری بازداشت شدند.
همچنین در این ماه، فردی که اقدام به ضرب و شتم همسر برادر خود با چاقو و حمله ور شدن به پلیس کرده بود با شلیک پلیس زمین گیر شد.
در یک درگیری دیگر، یک زن با هدف قتل، 19 ضربه به وسیله کلنگ به همسرش وارد کرد اما مرد جوان از این نقشه جان سالم به در برد.
یک زن دیگر نیز در تویسرکان با استفاده تیشه بنایی سه ضربه به پشت سر همسرش که در حالت خواب و بیداری زیر کرسی دراز کشیده بود، وارد کرد و او را به قتل رساند.