واژگونی تراکتور قربانی گرفت

همدان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه تراکتور در روستای گنبدان شهرستان کبودرآهنگ، راننده این وسیله نقلیه جان باخت.

واژگونی تراکتور قربانی گرفت

سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این سانحه ظهر امروز و زمانی رخ داد که راننده این وسیله نقلیه در حال شخم زدن زمین کشاورزی بود و به علت رعایت نکردن اصول ایمنی و قرار گرفتن در مسیر ناهموار، تراکتور وی واژگون شد.

رئیس پلیس راه استان همدان توضیح داد: تراکتور بر خلاف دیگر خودروها فاقد فنر است بنابراین در صورت قرار گرفتن در ناهمواری به سرعت واژگون می شود.

سرهنگ عزیزی تاکید کرد: رانندگان این وسیله نقلیه باید از تردد با سرعت بالا، دور زدن نابهنگام و قرار گرفتن در زمین های دارای پستی، بلندی و ناهمواری پرهیز کنند.

وی اضافه کرد: تراکتور فاقد حفاظ ایمنی بوده و در صورت واژگونی بلافاصله راننده و افرادی که بر روی گلگیر و اهرم انتهای این وسیله نشسته اند دچار جراحت شدید شده یا جان می بازند.

به گزارش ایرنا امسال این دومین حادثه ای است که به علت واژگونی تراکتور راننده آن جان می بازد و سانحه نخست در روستای 'چهاردولی' اسدآباد رخ داده بود.