4 کشته و 3 مجروح در تصادف جاده قدیم ساوه – همدان

در این سانحه که در برخورد یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه سمند رخ داد، خودرو 405 دچار حریق شده که در این سانحه 3 نفر از سرنشینان خودروی 405 و یک سرنشین خودروی سمند جان خود را از دست دادند

در سانحه رانندگی که شب گذشته در محور قدیم ساوه - همدان بین دو دستگاه خودروی پژو 405 و سمند رخ داد، 4 نفر از سرنشینان خودروها جان باختند و 3 نفر نیز مجروح شدند.

به گزارش ایلنا از اراک، سرهنگ "ایرج کهریزی" رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: حدود ساعت 20 و 15 دقیقه شب گذشته ، گزارشی از وقوع یک تصادف در کیلومتر 25 محور قدیم ساوههمدان به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی به محل سانحه اعزام شدند.

وی افزود: در این سانحه که در برخورد یک دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه سمند رخ داد، خودرو 405 دچار حریق شده که در این سانحه 3 نفر از سرنشینان خودروی 405 و یک سرنشین خودروی سمند جان خود را از دست دادند و 3 سرنشین دیگر خودروی سمند مجروح و توسط تیم های امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ کهریزی با بیان مهار حریق با حضور تیم های آتش نشان بیان داشت: در بررسی صورت گرفته از سوی کارشناس پلیس راه،‌علت این سانحه تجاوز به چپ پژو 405 نسبت به خودروی سمند اعلام شد.