آتش سوزی 2 مغازه در تهران مهار شد

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در 2 باب مغازه فروش لوازم و تجهیزات پزشکی در خیابان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان این حادثه بدون مصدومیت مهار شد.

آتش سوزی 2 مغازه در تهران مهار شد

سید جلال ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 8 و 40 دقیقه امروز حادثه آتش سوزی در چهارراه ولیعصر (عج) کوچه رجب بیگی به سامانه 125 اعلام و ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: یک ملک 2 طبقه قدیمی در طبقه همکف آن 3 باب مغازه هر کدام به وسعت 30 متر به فروش لوازم و تجهیزات پزشکی تبدیل شده بود که مغازه وسطی و کناری دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی ادامه داد: در طبقه دوم این ساختمان قدیمی نیز یک انبار پارچه به وسعت 200 متر وجود داشت که آتش در حال سرایت به این انبار بود.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در کمترین زمان ممکن وارد عملیات شدند و موفق شدند آتش را بدون سرایت به این انبار پارچه و بدون مصدومیت مهار کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران یادآور شد: در حال حاضر آتش نشانان مشغول تخلیه دود و لکه گیری هستند و پس از آن کارشناسان در محل حادثه مشغول بررسی علت این آتش سوزی می شوند.