باند مسلح آدم‌ربایی در جیرفت منهدم شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: باند مسلحانه گروگانگیری در جنوب استان کرمان منهدم و پنج نفر از اعضای اصلی این باند دستگیر شدند.

خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: باند مسلحانه گروگانگیری در جنوب استان کرمان منهدم و پنج نفر از اعضای اصلی این باند دستگیر شدند.

حسین سلامی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: محل اختفای باند مسلحانه گروگانگیری جنوب استان کرمان بامداد امروز طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی پلیس امنیت و اطلاعات جیرفت شناسایی و اعضای این باند در یک عملیات ضربتی در چنگال قانون گرفتار شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کلانشینکف به همراه مقادیری فشنگ، 2 دستگاه خودرو، تعداد 12 عددگوشی تلفن همراه، سه عدد کارت بانکی، یک دست کامل لباس نظامی و 30 لیتر مشروبات کشف و ضبط شد.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت ، این باند چهار روز پیش 6 نفر را گروگان گرفته و در تماس تلفنی با خانواده این گروگان ها درخواست مبالغ هنگفتی پول کرده بودند که با هوشیار نیروهای انتظامی بازداشت شدند.

وی گفت: پرونده گروگانگیری در جنوب استان کرمان به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب جیرفت ارجاع و متهمان بازداشت شدند.