دوقلوهای ١٥ روزه، راز باند فروش نوزاد را فاش کردند

پلیس در این عملیات با کشف سرنخ فروش ۶ نوزاد، ۲۶متهم پرونده را دستگیر کرد و تحقیقات گسترده برای کشف دیگر اقدامات اعضای شبکه خرید و فروش نوزاد در مشهد ادامه دارد.

شبکه خرید و فروش نوزادان در مشهد منهدم شد. ٢٦ تن از اعضای شبکه خرید و فروش نوزادان در مشهد دستگیر شدند. در پی گزارش اداره ثبت احوال مشهد مبنی بر این‌که خانواده‌ای با مدارک جعلی زایمان و واکسن نوزاد برای دریافت شناسنامه مراجعه کرده‌اند، تحقیقات پلیسی بلافاصله آغاز شده است.

به گزارش شهروند، مراجعه یک خانواده یزدی به اداره ثبت‌احوال مشهد و درخواست شناسنامه با مدارک جعلی برای یک نوزاد که ادعا می‌کردند فرزند خودشان است، ماموران تجسس کلانتری سناباد را بر آن داشت که تحقیقات خود را در این‌باره آغاز کنند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که این خانواده نوزاد ۱۵روزه را به مبلغ ٢٨ میلیون تومان خریداری کرده‌اند و این نوزاد، خواهر دوقلویی داشته که توسط افراد رابط به خانواده اصفهانی فروخته شده است.

تحقیقات بعدی پلیس منجر به شناسایی یکی از گردانندگان اصلی شبکه که زنی معروف به خانم دکتر بود، شد. پلیس این زن را دستگیر کرد و تحقیقات از او به شناسایی و دستگیری دیگر گردانندگان این شبکه منجر شد.

پلیس در این عملیات با کشف سرنخ فروش ۶ نوزاد، ۲۶متهم پرونده را دستگیر کرد و تحقیقات گسترده برای کشف دیگر اقدامات اعضای شبکه خرید و فروش نوزاد در مشهد ادامه دارد.

زن معروف به خانم دکتر معرف فروش نوزاد ١٥ روزه

بررسی‌ها نشان می‌داد که خاله این مرد جوان در یک آرایشگاه با فردی که او را خانم دکتر صدا می‌کردند، آشنا شده این زن ادعا می‌کند که اگر خانواده‌ای تقاضای فرزندخواندگی داشته باشد، او با رابطه و پارتی‌بازی می‌تواند کارهایش را انجام دهد. در این لحظه خاله مردجوان شماره زن معروف به خانم دکتر را گرفته و پس از گذشت ٢٠ روز و هماهنگی با خانواده‌ای که در یزد متقاضی تحویل نوزاد بودند، با او تماس می‌گیرند و موضوع خرید نوزاد را مطرح می‌کند. با حضور این خانواده در مشهد، زن معروف به خانم دکتر نوزاد را در قبال دریافت ٢٨‌میلیون تومان به خاله احمد داده و او نیز این طفل معصوم را با مدارک جعلی زایمان و واکسن به خانواده مورد نظر تحویل می‌دهد.

راز فروش دو قلو بر ملا شد

در ادامه تحقیقات این پرونده مشخص شد که پدر این نوزادهای دوقلو چندی قبل از همسرش جدا شده و پس از آن‌که آنها زندگی خود را از سر گرفته‌اند، با این بارداری صاحب دو دختر دو قلو شده‌اند و از طریق این زن معروف به دکتر تصمیم به فروش فرزندان خود گرفته‌اند.

با به دست داشتن این سرنخ‌ها ماموران کلانتری سناباد تحقیقات ٢٠ روزه خود را ادامه داده و ٢٦ متهم مرتبط با این پرونده را شناسایی کردند و دستگیر و سرنخ‌هایی به دست آمد که حکایت از فروش ٦ نوزاد توسط این شبکه داشت. تحقیقات گسترده و کشف دیگر ابعاد مبهم این پرونده با دستورات مراجع قضائی ادامه دارد.

رپرتاژ

درمان بی‌خوابی با خوراکی‌های مفید

...

دوران روشنفکران به پایان رسیده است!

بیشتر بخوانید...

آیا ماکارونی سلامت است، یا بیشتر مضر است؟

...

غذاهایی که چربی دور شکم را از بین می‌برند

بیشتر بخوانید

چگونه سر کار احساس کسالت نکنیم!

بیشتر بخوانید...

گزارش مشکل
نوزادمشهدمعروف