40 نفر از آتش سوزی پارکینگ ساختمانی در تهران نجات یافتند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان 5 طبقه مسکونی در خیابان ایت الله کاشانی خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان 40 نفر از ساکنان این ساختمان در میان دود غلیظ به سلامت خارج شدند.

40  نفر از آتش سوزی پارکینگ ساختمانی در تهران نجات یافتند

سید جلال ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 2 و 51 دقیقه بامداد امروزحادثه آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در خیابان آیت الله کاشانی خیابان گلهای دوم به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در پارکینگ یک ساختمان 5 طبقه 10 واحدی 2 دستگاه خودرو 206 و پورشه به همراه یک دستگاه موتور سیکلت دچار آتش سوزی شده بودند و آتش در حال سرایت به اطراف بود.

ملکی ادامه داد: بر اثر این آتش سوزی دود بسیار غلیظی ساختمان را فرا گرفته بود و تعدادی از ساکنان این ساختمان در وضعیت نا ایمن قرار داشتند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد طبقات شدند و 40 زن، مرد و کودک را از طریق پشت بام ساختمان کناری از محل حادثه به سلامت خارج کردند.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش آتش نشانان آتش در محل مهار شد و در این حادثه یک آتش نشان دچار مصدومیت جزیی شد که تحویل عوامل اورژانس شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد.