قتل پسر جوان پایان تلخ مصرف مشروبات الکلی

ساعت 20:35 بیست و ششم اردیبهشت جاری ماموران کلانتری 142 کن در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد جوانی در پی وقوع یک فقره نزاع در پارک باغی واقع در منطقه شهران بر اثر ضربه وارده به قفسه سینه به بیمارستان عرفان نیایش منتقل شده و بر اثر شدت جراحات وارده به کام مرگ فرورفته است.

روزنامه ابتکار: ساعت 20:35 بیست و ششم اردیبهشت جاری ماموران کلانتری 142 کن در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد جوانی در پی وقوع یک فقره نزاع در پارک «باغی» واقع در منطقه شهران بر اثر ضربه وارده به قفسه سینه به بیمارستان عرفان نیایش منتقل شده و بر اثر شدت جراحات وارده به کام مرگ فرورفته است.

حسب تحقیقات صورت گرفته مشخص شد ساعت 18:55 روز 26 اردیبشهت تعدادی پسر جوان داخل پارک در حال بگو‌مگو و درگیری لفظی بودند که در این حین پسر جوانی به نام میلاد با چاقو شاهین را از ناحیه قفسه سینه هدف قرار داد که شاهین پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی، تحقیقات برای بازداشت میلاد با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران آغاز و کارآگاهان 27 اردیبهشت موفق به بازداشت میلاد شدند.

میلاد که پیش از ظهر دیروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بود، در اظهاراتش به بازپرس گفت: 18 سال سن دارم و سالها ساکن منطقه کَن بودیم تا اینکه از یک سال قبل به دولت‌آباد شهرری رفتیم، من دوستان زیادی در کن داشتم و روز حادثه برای دیدن آنها به کن رفتم، زمانیکه به محل حادثه رسیدم از در بالای پارک وارد شدم که آنجا شاهین را دیدم، شاهین با من سلام و علیک کرد و از من خواست تا نزد او بروم و با هم مشروبات الکلی مصرف کنیم.

وی ادامه داد: من و تمامی بچه‌های محل از شاهین می‌ترسیدیم چون شاهین همه را کتک می‌زد و همه از وی حساب می‌بردند به همین دلیل من نیز نزد وی رفتم و با هم مشروبات الکلی مصرف کردیم سپس من به شاهین گفتم تا پایین پارک می‌روم و برمی‌گردم و جمع شاهین و دوستانش را ترک کردم.

میلاد در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: به پایین پارک رفتم و چون حال خوبی نداشتم، روی صندلی نشستم، تصمیم داشتم همانجا بمانم و اگر شاهین و دوستانش نیامدند از پارک خارج شوم که ناگهان شاهین و دوستانش با سه موتورسیکلت به پایین پارک آمدند و متوجه شدم هر فردی را که بالای پارک بوده، کتک زده و از پارک خارج کرده‌اند اما قبل از اینکه نزد من بیایند پیش خود گفتم چون با او دوست و رفیق هستم، با من کاری ندارد اما زمانی که به من رسید به من نیز فحاشی کرد و گفت از پارک خارج شوم.

وی درباره نحوه قتل شاهین به بازپرس گفت: شاهین چاقویی در دستش بود، چاقو را روی زمین انداخت و با پرت کردنم روی زمین، اقدام به ضرب و شتم من کرد، قصد داشتم از دست وی فرار کنم اما نمی‌توانستم، چون عینکی هستم و هیچ جایی را درست نمی‌دیدم، در آن حین چاقو را از روی زمین برداشتم و در یک لحظه نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که شاهین روی من افتاد و چاقویی که در دستم بود،‌ داخل قفسه سینه‌اش فرورفت.

وی افزود: در نهایت شاهین از روی زمین بلند شد و آخ کشید و به دوستانش گفت فرار کنند، من نیز از محل متواری شدم تا اینکه روز بعد ماموران مرا بازداشت کردند.

متهم این پرونده پس از این اظهارات با دستور قاضی مرادی، بازپرس امور جنایی تهران در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.