قاتل فراری زن منوجانی دستگیر شد

جیرفت – ایرنا - سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان منوجان گفت: قاتل فراری خانم 38ساله این شهرستان پس از 17 روز در استان هرمزگان شناسایی و دستگیر شد.

قاتل فراری زن منوجانی دستگیر شد

امیدرضایی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در تاریخ 12 اردیبهشت ماه سال جاری خبر قتل یک خانم 38ساله در روستای بنک از توابع بخش مرکزی شهرستان منوجان به مرجع قضایی اعلام و بلافاصله رسیدگی به این پرونده در دستور کار ویژه دادستانی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از حضور در محل وقوع جرم دستورات لازم قضایی برای شناسایی و دستگیری متهم به کارآگاهان پلیس آگاهی صادر و پزشکی قانونی جهت بررسی موضوع و معاینه جسد وارد عمل شد.

سرپرست دادسرای منوجان تصریح کرد: پس از17 روز با تحقیقات شبانه روزی پلیس آگاهی، قاتل که فردی بنام (ع – الف )می باشد شناسایی و مشخص شد که پس از نزاع و درگیری اقدام به قتل خانم (ز-پ) کرده است.

وی گفت: پلیس آگاهی منوجان با دستورقضایی بلافاصله درهمان ساعت اولیه تحقیقات لازم راجهت شناسایی متهم انجام وپس از شناسایی دستورات لازم جهت دستگیری وی صادر و پس از طی یکسری اقدامات اطلاعاتی قاتل در محل مخفیگاهش دراستان هرمزگان دستگیر شد.

وی افزود: پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان منوجان در حال رسیدگی است و متهم در بازجویی های اولیه اعلام نموده که پس ازمشاجره اقدام به کشتن مقتول کرده است

شهرستان منوجان با وسعتی معادل هفت هزار و 500 کیلومتر در فاصله 430 کیلومتری جنوب مرکز کرمان قرار دارد.

این شهرستان از جنوب و غرب با شهرستان های رودان استان هرمزگان و از شمال و شرق با شهرستان کهنوج همسایه است.