جزییات دستگیری شرور تهران

رئیس پلیس پایتخت در حاشیه دستگیری معروفترین شرور تهران ضمن تشریح عملیات دستگیری این فرد گفت: پلیس با تمام توان با اراذل برخورد می کند.

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس پایتخت در حاشیه دستگیری معروفترین شرور تهران ضمن تشریح عملیات دستگیری این فرد گفت: پلیس با تمام توان با اراذل برخورد می کند.

سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه دستگیری یکی از معروفترین اشرار تهران در جمع خبرنگاران گفت: وحید-م ۸ فقره سابقه زندان دارد و ده ها فقره مزاحمت، اوباش گری و ... داشته که بابت آنها زندانی شده است.

وی افزود: آخرین بار وی در فضای مجازی لجن پراکنی کرده بود که پس از آن در شمال کشور مخفی شد. در شمال کشور با قمه به مأموران حمله کرد اما مأموران با شلیک به پای وی، وحید را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: بلافاصله پس از آزادی وحید از زندان، او این بار در منطقه ولنجک یکی از دوستانش را با چاقو کشت و دو نفر دیگر را مجروح کرد و سریعا برای فرار از کشور به مرزهای غربی رفت اما کمتر از ۲۴ ساعت در منطقه صعب العبور دستگیر شد.

وی یادآور شد: از همکاری همکارانمان در مرزبانی ماکو و آگاهی پلدشت و ماکو تقدیر می کنم که همکاری صمیمانه ای با پلیس آگاهی تهران داشتند.

سردار رحیمی اظهار داشت: اراذل و اوباش و یا کسانی که در این مسیر هستند بدانند وحید –م که یکی از مطرح ترین اوباش تهران بود نتوانست از دست نیروهای پلیس فرار کند و قتل و دستگیری آخر کار او بود.

وی خاطرنشان کرد: اراذل و اوباش قدرت پلیس را ببینند و شاهد باشند که ما قدرتمندترین و شرورترین اوباش را در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر می کنیم. پلیس با تمام توان با اراذل برخورد می کند.