تیراندازی در جورجیا؛ یک نفر کشته شد

رسانه های آمریکایی لحظاتی پیش از تیراندازی در مقابل دبیرستانی در ایالت جورجیا آمریکا خبر دادند که تاکنون در این حادثه دستکم یک نفر جان خود را از دست داده‌اند و دو نفر نیز زخمی شدند.

خبرگزاری فارس: در یک حادثه تیراندازی در مقابل یک مدرسه در ایالت «جورجیا» آمریکا دستکم یک نفر جان خود را از دست داد و دو نفر دیگر زخمی شدند.

شبکه «ان بی سی» در خصوص این حادثه گزارش کرد که اواخر روز جمعه به وقت محلی (بامداد شنبه به وقت تهران)، در مقابل دبیرستان «مونت زیون» منطقه «کلیتون» در ایالت «جورجیا» یک حادثه تیراندازی به وقوع پیوسته است.

طبق این گزارش، در این حادثه که در پارکینگ دبیرستان به وقوع پیوسته است، دستکم یک نفر جان خود را از دست داده‌اند و دو نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

این دومین حادثه تیراندازی است که روز جمعه در آمریا به وقوع پیوسته است. در حادثه اول، در یک تیراندازی در دبیرستانی در «سانتافه» ایالت «تگزاس» آمریکا، دستکم 10 نفر جان خود را از دست دادند و 10 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

در حادثه تگزاس، ظاهراً یک مرد مسلح وارد یک کلاس هنر شده است و شروع به تیراندازی کرده است و ظاهراً عامل مسلح یک نوجوان بوده که سلاح وی متعلق به پدرش بوده است.

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آرمیکا بعد از حادثه تیراندازی تگزاس گفت که دولت وی هر آنچه در قدرت دارد را برای متوقف کردن تیراندازی ها در مدارس آمریکایی و خارج نگه داشتن سلاح از دست افرادی که تهدید محسوب می‌شوند، به کار خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود که تمامی سطوح دولتی باید برای ایمن نگه داشتن دانش‌آموزان آمریکا، همکاری نزدیکی با یکدیگر داشته باشند.