2 کارگر از زیر آوارساختمان در تهران نجات یافتند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه ریزش آوار یک ساختمان در حال تخریب در خیابان ابوذر خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان 2 کارگر زنده اما مصدوم از زیرآوار نجات یافتند .

2 کارگر از زیر آوارساختمان در تهران نجات یافتند

سید جلال ملکی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 16 و 2 دقیقه امروز حادثه ریزش آوار یک ساختمان در حال تخریب در خیابان ابوذر غفاری جنوبی کوچه دهم به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: یک منزل 3 طبقه قدیمی برای عملیات نوسازی در حال تخریب بود و در حالی که کارگران طبقات دوم و سوم را تخریب کرده بودند و در طبقه همکف مشغول کار بودند بخشی از دیوار و سقف های طبقه اول دچار تخریب می شود و 2 کارگر 30 ساله افغان و 70 ساله ایرانی زیرآوار محبوس می شوند.

ملکی ادامه داد: کارگر افغان بخشی از بدن زیرآوار بود که آتش نشانان بلافاصله این فرد را از زیرآوار خارج کردند اما کارگر ایرانی تمامی قسمت های بدن زیرآوار بود که آتش نشانان نسبت به عملیات نجات این فرد اقدام کرده و زنده از زیرآوار خارج کردند و توسط عوامل اورژانس هر 2 مصدوم راهی بیمارستان شد.

وی علت اصلی این حادثه را بی احتیاطی کارگران در هنگام تخریب ساختمان عنوان کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از همه کارگران خواست که در زمان تخریب ساختمان ها حتما با رعایت نکات ایمنی و تجهیزات لازم اقدام به فعالیت کنند.

گزارش مشکل
تخریبزیرآوار