معمای مرگ مرد جوان، قتل یا خودکشی؟

مرد جوان با شلیک گلوله شاه‌کُش جان باخت و خانواده وی اعلام کردند متوفی دست به خودکشی زده است اما...

خبرگزاری تسنیم: ساعت ۲۳ شب گذشته مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه، بازپرس امور جنایی تهران را در جریان مرگ مشکوک مردی ۲۹ ساله در بیمارستان آیت‌الله کاشانی قرار دادند که دقایقی بعد قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی راهی بیمارستان شدند.

با حضور تیم جنایی در بیمارستان آثار اصابت یک گلوله اسلحه شاه‌کُش روی گیجگاه سمت راست متوفی مشاهده شد در حالیکه دو برادر و مادر متوفی مدعی بودند وی احتمالاً بر اثر گازگرفتگی جان باخته است.

دو برادر و مادر متوفی در اظهارات اولیه مدعی شده بودند که در زمان حادثه بیرون از منزل بوده و پس از ورود به خانه با جسد مرد جوان در حالیکه در حمام قرار داشت، مواجه شده‌اند.

در ادامه تحقیقات، منزل متوفی با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازرسی شد که مادر متوفی در این مرحله از تحقیقات، در اظهارات جدیدی گفت: بیرون از خانه بودیم و زمانیکه به منزل بازگشتیم، متوجه شدیم پسرم با اسلحه خودکشی کرده و ما برای اینکه کسی متوجه نشود و آبرویمان نرود، گفتیم وی دچار گازگرفتگی شده است.

همزمان با انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی، دو برادر و مادر متوفی با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شده و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.