فوت 2 تن در تصادف مینی‌بوس با کامیون در جاده ورامین

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: در اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس قدیمی با یک دستگاه کامیون در جاده ورامین 2 نفر فوت کردند.

فوت 2 تن در تصادف مینی‌بوس با کامیون در جاده ورامین

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: در ساعت ۲۲:۱۵ شب گذشته حادثه تصادف در جاده ورامین بعد از پل فیروز آباد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پیش از رسیدن آتش‌نشانان تهران، آتش‌نشانان قرچک نیز در محل حادثه حاضر بودند و در محل حادثه مشاهده کردند که یک دستگاه مینی‌بوس قدیمی با 6 سرنشین به هنگام حرکت به شدت با عقب یک دستگاه کامیون کمپرسی که در حاشیه جاده متوقف شده بود، به دلیل نامشخصی برخورد کرده است و بر اثر این برخورد  مینی‌بوس به‌طور کامل متلاشی شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: همچنین یک‌ دستگاه خودرو تیبا با  5 سرنشین و یک دستگاه پراید با این مینی بوس برخورد کرده بودند که پیش از رسیدن آتش‌نشانان ۵ نفر از سرنشینان خودرو تیبا که آسیب جزیی دیده بودند از خودرو خارج و به مراکز درمانی منتقل شدند.

ملکی گفت: ۳نفر از سرنشینان مینی‌بوس که دچار آسیب دیدگی جدی شده بودند قبل از رسیدن آتش‌نشان هاخارج شده بودند و سه نفر نیز در اتاق کاملا متلاشی شده مینی‌بوس محصور بودند که آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و با عملیات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش دادند و سه نفر دیگر را نیز خارج کردند. یک نفر سرنشین پراید نیز دچار مصدومیت جزیی شده بود که همه این افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: پس از بررسی‌های لازم مشخص شد که دو مرد حدود ۵۰ ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند. در مجموع ده نفر در این حادثه دچار مصدومیت شدند که شامل ۵خانم و ۵ آقا بودند و دو مرد نیز جان خود را از دست دادند.

https://www.yjc.ir/00ROdi