اتوبوس حامل دانش آموزان در شرق مشهد دچار سانحه شد

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل دانش آموزان ظهر امروز در کیلومتر 35 جاده کلات واقع در شمال شرق مشهد دچار حادثه شد.

اتوبوس حامل دانش آموزان در شرق مشهد دچار سانحه شد

آتشپاد حسن جعفری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه هم اکنون اعلام و آتش نشانان بلافاصله به محل اعزام شدند. چگونگی این حادثه و پیامدهای آن به محض تکمیل اطلاعات اعلام می شود.

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه واژگونی اتوبوس در جاده کلات تاکنون یک کشته و 15 مجروح داشته است.

شهرام طاهرزاده افزود: برای امدادرسانی به این حادثه هفت دستگاه آمبولانس اورژانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد به محل اعزام شده و نیروهای اورژانس در حال انتقال مجروحان به بیمارستانهای هاشمی نژاد، امدادی و طالقانی در مشهد هستند.

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: در این حادثه 41 دانش آموز سرنشین اتوبوس دچار حادثه شدند که بر اساس اطلاعات اولیه 15 نفر آنان مجروح شده اند.

اسماعیل بهمن آبادی افزود: با توجه به وسعت حادثه و شمار مرجوحان علاوه بر آمبولانس و اتوبوس آمبولانس، گروه امداد کوهستان همراه با بالگرد امدادی به محل حادثه در محدوده روستای گوجگی اعزام شد. روستای گوجگی در حاشیه کیلومتر 35 جاده مشهد به کلات واقع است.