مرد معتادی که بخاطر 100 هزارتومان پدرش را کشته بود،از قصاص نجات یافت

از پدرم 100 هزار تومان پول خواستم اما او گفت پولی ندارد به من بدهد. بعد با فریاد گفت از اینکه همیشه از او پول می‌گیرم خسته شده است.

ایران نوشت: شامگاه پنجشنبه 19 بهمن سال گذشته مردی جوان به پلیس گفت: برادرم در زیر زمین خانه، پدرم را به قتل رسانده است.

به‌دنبال این خبر تیم جنایی راهی محل حادثه در میدان هروی شدند.

آنها در زیر زمین با جسد مرد 66 ساله‌ای روبه‌رو شدند. بلافاصله متهم دستگیر شد و مرد معتاد ضمن اعتراف به قتل گفت: سه روز قبل، از پدرم 100 هزار تومان پول خواستم اما او گفت پولی ندارد به من بدهد. بعد با فریاد گفت از اینکه همیشه از او پول می‌گیرم خسته شده است. ناگهان درجریان این مجادله لفظی، پدرم عصبانی شد و شمشیرش را برداشت و به طرف من حمله کرد.

من هم قمه‌ای برداشتم و ضربه‌ای به قلب پدرم زدم که کشته شد. آن روز مادر و خواهرم به دکتر رفته بودند و کسی در خانه ما نبود. برای اینکه راز این ماجرا مخفی بماند جسد را به زیرزمین که محل زندگی‌ام بود بردم و قصد داشتم سر فرصت مناسب جسد را از خانه خارج کنم که برادرم فهمید.

با گذشت چند ماه از این ماجرا در حالی که تحقیقات همچنان در پرونده ادامه داشت، صبح دیروز 5 خواهر و برادر متهم با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از قصاص برادرشان گذشت کردند. بدین ترتیب پس از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، متهم میانسال در دادگاه کیفری استان تهران از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه خواهد رفت.

گزارش مشکل
پدرپولجسدقصاص