تصادف خونین جان 5 نفر را گرفت

صادفات ناشی از حمل مواد سوختی از جمله معضلات در جاده‌های سیستان و بلوچستان است که همواره سبب افزایش تلفات و صدمات جانی برای رانندگان و سرنشینان وسائط نقلیه می‌شوند.

به گزارش فارس، صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 سوخت‌کش با یک دستگاه سواری پژو 206 در کیلومتر 80 محور ایرانشهر- سرباز 5 نفر جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان در خصوص این اتفاق گفت: در این حادثه یک دستگاه پژو 405 سوخت‌کش به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه سواری پژو 206 برخورد کرد که بر اثر شدت ضربه وارده دو سرنشین از سواری پژو 405 و 3 سرنشین از سواری پژو 206 در صحنه جان خود را از دست دادند و 3 سرنشین دیگر مجروح که به مراکز درمانی منتقل شدند.

یدالله ستوده با اعلام دوطرفه بودن محورهای جنوب، از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست در مسیر مجاز خود حرکت کنند و از تجاوز به چپ بپرهیزند تا سفری ایمن برای خود و دیگران به همراه داشته باشند.

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان نیز در این زمینه اظهار کرد: 3 نفر فوتی مربوط به پژو 206 و 2 نفر فوتی مربوط به پژو 405 هستند.

رضا عبدی بیان کرد: اجساد جهت شناسایی و صدور جواز دفن به پزشکی قانونی ایرانشهر منتقل شده است.

تصادف خودروهای قاچاق سوخت در محورهای جنوبی سیستان و بلوچستان همواره خبرهای ناگواری را به دنبال دارد و این حوادث معمولاً با تعداد زیاد قربانی همراه است.

تصادفات ناشی از حمل مواد سوختی از جمله مشکلات و معضلات در جاده های سیستان و بلوچستان است که علاوه بر وارد کردن ضررهای اقتصادی به کشور، سبب افزایش تصادفات و صدمات جانی برای رانندگان و سرنشینان وسائط نقلیه در حال تردد در جاده ها می شوند.

رپرتاژ

آیا ماکارونی سلامت است، یا بیشتر مضر است؟

...