تصادف مرگبار سه دستگاه خودرو در جاده خاوران

سید جلال ملکی در مورد این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۱:۰۱ شب گذشته یک مورد حادثه تصادف در جاده خاوران، جاده قاسم‌آباد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و ایستگاه ۱۲۱ سازمان آتش‌نشانی به محل اعزام شد.

برخورد سه دستگاه خودرو در جاده خاوران جان یک نفر را گرفت.

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در مورد این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۱:۰۱ شب گذشته یک مورد حادثه تصادف در جاده خاوران، جاده قاسم‌آباد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و ایستگاه ۱۲۱ سازمان آتش‌نشانی به محل اعزام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به جزئیات تصادف میان ۳ دستگاه خودرو اظهار کرد: دو خودروی سواری L۹۰ و یک دستگاه وانت مزدا به شدت با هم برخورد کردند که وانت مزدا دو سرنشین و یکی از خودروهای سواری یک سرنشین داشت و خودروی دیگر L۹۰ پنج سرنشین داشت که همگی مرد بودند. این پنج سرنشین در خودرو محبوس شده بودند و افرادی که در دو خودروی دیگر بودند، خارج شده بودند.

وی اضافه کرد: آتش‌نشانان عملیات را برای خارج کردند سرنشینان خودروی L۹۰ آغاز کردند و با برش قطعات خودرو این افراد را خارج کردند؛ یکی از سرنشینان که آقایی حدودا ۳۰ ساله بود به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داد. باقی سرنشینان خودروها دچار مصدومیت شدید شده بودند.

ملکی با اشاره به اینکه نشت بنزین از خودروها هم مشهود بود گفت: آتش‌نشانان پس از انجام ایمن‌سازی، خودروها را به جایی امن منتقل کردند و محل تحویل عوامل راهور شد. این عملیات در نهایت ساعت ۲۲:۴۲ به پایان رسید.