گزارش هلال احمر از خدمات‌رسانی در زلزله غرب کشور

رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اقدامات و خدمات این جمعیت در زلزله کرمانشاه را تشریح کرد.

معاون حقوقی و امور مجلس این جمعیت با اشاره به دعوت کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از ارگان های امدادرسان در زلزله استان کرمانشاه برای ارائه گزارش عملیات در منطقه زلزله زده، گفت: روز گذشته رئیس جمعیت هلال احمر که به همراه رئیس سازمان امداد و نجات و هیات همراه در مجلس حاضر شده بود، به ارائه گزارشی از اقدامات هلال احمر در منطقه زلزله زده غرب کشور از لحظه وقوع حادثه پرداخت.

علی لیالی با بیان اینکه این گزارش به ارائه آمار جامع خدمات و اقلام توزیع شده اختصاص داشت، افزود: نمایندگان کمیسیون بهداشت مجلس در این نشست از خدمات و اقدامات موثر جمعیت در زلزله غرب کشور تقدیر کردند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، به گفته لیالی، دکتر نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت مجلس که خود در سفر به کرمانشاه در جریان خدمات و اقدامات ارگان های امدادی در این منطقه قرار گرفته بود، در سخنانی ضمن ابراز رضایت از عملکرد دستگاه های امدادرسان در زلزله غرب کشور تاکید کرد: نقش آفرینی جمعیت هلال احمر در این حادثه بسیار مفید و موثر بود.