دستگیری قاتل یک ساعت پس از جنایت

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت پس از قتل، در عملیات ضربتی کارگاهان پلیس خبر داد.

خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت پس از قتل، در عملیات ضربتی کارگاهان پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ حسین سنچولی گفت: روز گذشته در پی وصول خبری مبنی بر قتل مردی ۳۵ ساله  با ضربات چاقو در یکی از محله‌های شهرستان هیرمند، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس پس از انجام کار اطلاعاتی و با اقدامات پلیسی، از هویت متهم فراری که جوانی ۳۲ ساله بود مطلع و وی را تحت نظر و مراقبت قرار دادند.

سرهنگ سنچولی ادامه داد: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضائی این متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در کمتر از یک ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند در پایان با اشاره به اینکه قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی خود اعتراف و عنوان داشت که به خاطر مسائل شخصی وی را به قتل رساندم، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.