ماجرای فیلم تصادف وحشتناکی که در زنجان دست به دست شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به انتشار فیلم به حادثه برخورد سخت یک دستگاه خودروی سواری با موتورسیکلت، گفت: راکب موتورسیکلت‌ بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ رمضان آفریدون در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: دیروز در خیابان ۴۵ متری انصاریه یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ با سرعت سرسام‌آور در حال تردد بود که با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده و موتور را ۳۰ متر بر روی زمین می‌کشد.

وی افزود: با مشاهده فیلم این حادثه می‌بینیم که موتورسیکلت‌سوار با شدت به خودرو برخورد کرده و به هوا پرت شده و با فاصله زیاد از محل حادثه بر زمین فرود می‌آید که به خاطر عدم استفاده از کلاه ایمنی و نیز شدت حادثه متاسفانه این فرد جان خود را از دست داد.

این مسئول ادامه داد: خودروی سواری ۲۰۶ در ادامه با توجه به سرعت بالایی که داشته پس از برخورد با موتورسیکلت با دو خودرو ۲۰۶ و پراید نیز برخورد کرده و باعث وارد شدن خسارت به این دو خودرو شده است.

وی با بیان اینکه کارشناسان بعد از بررسی حادثه در برخورد خودرو با موتورسیکلت هر دو طرف را به صورت ۵۰ درصد مقصر اعلام کرده‌اند، افزود: راننده موتورسیکلت به‌علت عدم رعایت حق تقدم و راننده ۲۰۶ به‌علت سرعت بیش از حد مجاز مقصر بروز این حادثه شناخته شده‌اند.

آفریدون ادامه داد: راننده خودروی ۲۰۶ در رابطه با برخورد به دو خودرو دیگر مقصر شناخته شده است.