امدادرسانی به ۸۴۵ حادثه دیده در سیلاب گلستان

گرگان - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: در Ù¾ÛŒ بارش های رگباری Ùˆ بروز سیلاب در برخی مناطق استان از عصر پنجشنبه تا صبح شنبه به ۸۴۵ نفر از حادØÙ‡ دیدگان Ùˆ مسافران گرفتار در جاده ها امدادرسانی شد.

گرگان - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: در پی بارش های رگباری و بروز سیلاب در برخی مناطق استان از عصر پنجشنبه تا صبح شنبه به ۸۴۵ نفر از حادثه دیدگان و مسافران گرفتار در جاده ها امدادرسانی شد.

امدادرسانی به 845 حادثه دیده در سیلاب گلستان
امدادرسانی به ۸۴۵ حادثه دیده در سیلاب گلستان

حسین احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به وارد شدن خسارت هایی به شهرستان های علی‌ آباد، آزادشهر، کلاله، مینودشت، رامیان، اطراف گرگان و گنبدکاووس براثر سیلاب، عنوان کرد: در این مدت ۴۲ تیم عملیاتی با ۱۶۷ نفر نیروی امدادی برای کمک به حادثه دیدگان در نقاط مختلف استان فعالیت داشته و همچنان در آماده باش هستند.

وی با بیان اینکه در این امداد رسانی از ۴۳ دستگاه خودرو استفاده شد، گفت: ۱۷۰ تخته موکت، ۳۸۰ تخته پتو، ۸۵ کیلوگرم قند، ۱۲۱۰ قوطی کنسرو، ۴۰ بسته حبوبات، ۸۵ ست ظروف، ۸۵ عدد کلمن، ۸۵ قوطی روغن، ۴۰ کیلوگرم برنج، ۲۰ بسته چای و ۴۰ شعله والور در بین حادثه دیدگان دراستان توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان با اشاره به مفقود بودن ۲ نفر از شهروندان تصریح کرد: تلاش ها برای آگاهی از سرنوشت مفقودین همچنان ادامه دارد.

وی در خصوص این حادثه بیان داشت: براثر وقوع سیلاب در دهنه زرین گل علی آباد سه نفراز اعضای یک خانواده در حالی که سوار بر خودرو بودند، در سیلاب گرفتار شده اند که روز گذشته لاشه پراید پیدا و پیکر مادر خانواده نیز کشف شد، اما هنوز از سرنوشت پدر و فرزندش خبری در دست نیست.