آتش در انبار ایرانسل/ تلف شدن بلدرچین ها

کرمان -ایرنا-مدیرعامل سازمان آتش نشانی Ùˆ خدمات ایمنی کرمان از اطفاِی آتش سوزی گسترده در انبار ایرانسل محور کرمان به زرند خبر داد Ùˆ گفت: به علت شدت حادØÙ‡ یک آتش نشان حین انجام وظیفه از ناحیه کتف دچار سوختگی شد.

کرمان -ایرنا-مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان از اطفاِی آتش سوزی گسترده در انبار ایرانسل محور کرمان به زرند خبر داد و گفت: به علت شدت حادثه یک آتش نشان حین انجام وظیفه از ناحیه کتف دچار سوختگی شد.

آتش در انبار ایرانسل/ تلف شدن بلدرچین ها
آتش در انبار ایرانسل/ تلف شدن بلدرچین ها

علی عسکری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آتش سوزی در انبار ایرانسل واقع در کیلومتر ۲ جاده کرمان - زرند رخ داد و پس از چندین ساعت تلاش آتش نشانان فداکار اطفاِی شد.

وی تصریح کرد: خسارت آتش سوزی به یک مزرعه پرورش بلدرچین در مجاورت انبار ایرانسل نیز رسید و متاسفانه تمامی این پرندگان تلف شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان با بیان اینکه طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۲ و ۵۱ دقیقه گزارش وقوع این حادثه به آتش نشانی اعلام شد گفت: پس از چهار دقیقه تیم های عملیاتی این سازمان در محل حادثه حضور یافتند.

مدیرعامل آتش نشانی کرمان با بیان اینکه ایستگاه شماره پنج آتش نشانی به سرعت وارد عمل شد گفت: عملیات اطفای حریق در نهایت با تلاش بی وقفه ۳۰ آتش نشان دقایقی پیش کنترل و اطفا شد.

وی با اشاره به شدت خسارات وارده به انبار ایرانسل و مزرعه پرورش بلدرچین افزود: علت آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در حال بررسی است.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زیر نظر شهرداری و دارای ۱۰ ایستگاه در کرمان است.