پاتک پلیس به پاتوق ۱۰۰ میلیونی در یادگار امام

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از پاتک پلیس به پاتوق فروشندگان موادمخدر در بزرگراه یادگار امام خبر داد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از پاتک پلیس به پاتوق فروشندگان موادمخدر در بزرگراه یادگار امام خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: چندی پیش و در پی کسب اخباری درباره فعالیت عده‌ای در امر خرید و فروش مواد مخدر و ایجاد پاتوقی برای اقدامات خود، رسیدگی به موضوع در دستورکار مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفت و پس از اطمینان از صحت موضوع و اخذ مجوزهای لازم عوامل دایره سوم عملیات ویژه، برای دستگیری فروشندگان موادمخدر به بزرگراه یادگار پاتوق فروشندگان موادمخدراعزام شدند.

وی با اشاره به حضور مأموران در محل گفت: مأموران تعداد سه متهم را در این پاتوق دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین در بازرسی از این پاتوق ۵۴گرم مخدر صنعتی شیشه با لفافه، ۲۶۵گرم هروئین با لفافه، ۶۰۲گرم حشیش بالفافه، ۴۰۹گرم سوخته تریاک بالفافه، ۱۷۷گرم شیره تریاک بالفافه، سه کیلو و ۴۰۰گرم تریاک بالفافه وحدود ۱۶ لیتر مایع سفید رنگ مشکوک به شیشه را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اضافه‌کرد: مأموران بیش از ۱۰۰ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر را نیز از سوداگران مرگ کشف کردند.

بخشنده با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده، اظهارکرد:‌ این افراد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.