آتش سوزی انبار ۳ هزار متری چوب در جنوب تهران مهار شد

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی Ùˆ خدمات از آتش سوزی در یک انبار ۳ هزار متری چوب در منطقه خلازیر(نعمت آباد جاده ساوه) خبر داد Ùˆ گفت: با تلاش چندین ساعته آتش نشانان این حادØÙ‡ بدون مصدومیت به پایان رسید.

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات از آتش سوزی در یک انبار ۳ هزار متری چوب در منطقه خلازیر(نعمت آباد جاده ساوه) خبر داد و گفت: با تلاش چندین ساعته آتش نشانان این حادثه بدون مصدومیت به پایان رسید.

آتش سوزی انبار 3 هزار متری چوب در جنوب تهران مهار شد
آتش سوزی انبار ۳ هزار متری چوب در جنوب تهران مهار شد

سید جلال ملکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۲۳:۴۴ شب گذشته حادثه آتش سوزی انبار چوب در خلازیر به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۶ ایستگاه آتش نشانی به همراه ۱۰ تانکرآب، فوماتیک و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در یک گاراژی به وسعت ۳ هزار متر مربع در حجم زیادی چوب و تخته و در ارتفاع چندین متر روی هم قرار داشت که بدلایل نامشخص این انبار چوب دچار آتش سوزی شد.

ملکی با بیان اینکه آتش کاملا شعله ور و در حال سرایت به یک پمپ گاز در چند متری محل آتش سوزی بود اظهار کرد: آتش نشانان از چند طرف عملیات مهار آتش را آغاز و در اولین اقدام خود موفق شدند از سرایت آتش به این پمپ گاز جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در ادامه عملیات موفق شدند ۴۰ سیلندر گاز در انواع مختلف را از محل آتش سوزی خارج کنند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این حادثه به فردی آسیب نرسید و آتش نشانان پس از مهار آتش و ایمن سازی در ساعت ۴:۴۶ به این عملیات پایان دادند.

وی علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی اعلام کرد.